قوانین سایت تبریز سلامت

قوانین سایت :
۱٫ رعایت موازین اخلاقی ، حجاب اسلامی و ضوابط کلی در مرکز و کلاس ها الزامی بوده و عدم رعایت آن موجب محرومیت از ادامه شرکت در کلاس خواهد بود.

۲٫٫ حضور به موقع در کلاس ها و عدم تجمع در جلو مرکز قبل از تشکیل کلاس و بعد از اتمام کلاس ها .

۳٫شرکت کنندگان عزیز موظف به حضور منظم در کلاسها بوده و در صورت غیبت بیش از یک چهارم ساعات دوره ، از شرکت در آزمون پایان دوره ممانعت به عمل خواهد آمد.

۴٫ در صورت انصراف فراگیران قبل از اولین جلسه تشکیل کلاس ۱۰ درصد شهریه و با انصراف بعد از اولین جلسه تشکیل کلاس ۲۵ درصد از شهریه و پس از تشکیل دومین جلسه ۵۰ درصد بعنوان خسارت کسر می گردد . همچنین بعد از تشکیل جلسه سوم کلاس هیچ وجهی مسترد نخواهد شد.

۵٫ کلاس های آموزشی در صورت رسیدن تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب لازم تشکیل خواهد شد.

۶٫ در مواقع به حد نصاب نرسیدن کلاس در صورت تامین حداقل شهریه کلاس از طرف فراگیران ( حذف تخفیف و یا اضافه واریزی) کلاس مورد نظر تشکیل خواهد شد.

۷٫ فراگیران عزیز در صورتی می توانند در پایان دوره های آموزشی زبان های خارجی به سطوح بالاتر ارتقاء یابند که ۷۰ درصد نمره امتحانی را کسب کرده باشند.

همچنین برای دوره های آموزشی مهارت های هفتگانه (ICDL) کسب نمره ۶۰ برای مهارت اولیه و نمره ۸۰ برای سایر مهارت ها الزامی می باشد.

برای دوره های عمومی و تخصصی نیز کسب نمره ۶۰ از ۱۰۰ ضروری خواهد بود.

برای دوره های آموزشی کارکنان دولت ، مطابق بخشنامه های ابلاغی ریاست جمهوری خواهد بود.

۸٫در دوره آموزشی زبان های خارجی ارائه کارنامه ترم قبل جهت ثبت نام در سطوح بالاتر الزامی می باشد.

۹٫ توصیه میشود برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره مربوطه ، سر فصل مربوطه را مطالعه نمایید. در غیر این صورت اعتراضات بعدی قبول نمی باشد.

۱۰٫ در صورت نیاز برای تکمیل تقویم آموزشی کلاس های جبرانی بر گزار میشود.

 

 

There are no products
0

Your Cart