شهادت سردار بزگوار سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

مدیرعامل موسسه انصارولایت آذربایجان و مرکز تبریزسلامت بمناسبت شهادت سردار بزگوار سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به نمایندگی از طرف کلیه اعضا تحت پوشش موسسه ،جامعه علمی ، ورزشی بیانه ای به شرح زیر صادر کرد.

 

 

متن این پیام به شرح زیر است:
شهادت پاداش بزرگ خداوند به مجاهدان فی سبیل الله است که هنرمندانه عشق به ذات اقدس الهی در اجرای فرمان او در سخت‌ترین میدان‌های جهاد و مبارزه با دشمنان خدا و انسانیت را تا پای جان به اثبات رساندند.
سردار مجاهد و افتخار جهان اسلام و تشیع ، حاج قاسم سلیمانی که عمر پربرکتش را با تاسی از امام حسین(ع) به جهاد خالصانه با لشکریان شیطان و یزدیان زمان از بعثیان متجاوز تا صهیونیسم و تروریسم کور تکفیری و در رأس آنان تروریسم مستکبرانه دولتی آمریکا و دست نشانده های آنان و داعشیان اختصاص داده بود، سرانجام به آرزوی دیرینه اش رسید و آسمانی شد. شهادتی که پاداش آن دلاور مرد بزرگ عرصه جهاد فی سبیل الله بود و انجام آن توسط تروریست‌های شیطان بزرگ، هیچ تردیدی بر ماهیت آمریکایی جبهه‌ای که قاسم سلیمانی ویارانش مثل ابو مهدی مهندس علیه آن جنگیدند، باقی نمی‌گذارد.
این جنایت تاریخی شیطان بزرگ وحامیان پست فطرتشان ، شاید در راستای جلب نظر صهیونیست‌های سفاک و پوشاندن ضعف‌های فراوان رئیس‌جمهور منفور آمریکا، دستاویزی تبلیغاتی فراهم سازد، اما مجوزی برای پاسخ به تروریسم آمریکایی و انتقام خون پاک این مجاهد بزرگ و همراهان او نیز به‌حساب می‌آید. انتقامی که می‌تواند در هر زمان، مکان و هر سطح توسط همرزمان او در تمام نقاطی که در جبهه مقاومت و مبارزه با استکبار و صهیونیسم حضور دارند، انشاالله با هدایت و راهبری سلیمانی‌های دیگری که رویش‌های برآمده از مجاهدت‌ها و آسمانی شدن این سردار بزرگ‌اند و با الهام گرفتن و تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای، به سخت ترین و شدیدترین وجه ممکن داده شود.
موسسه انصارولایت آذربایجان شهادت این سردار دلاور و عصاره مکتب ولایت و اسلام ناب محمدی را به محضر نورانی امام عصر(عج) و نائب بزرگوارشان امام خامنه‌ای( مدظله‌العالی)، تمامی مجاهدان جبهه مقاومت، مردم شریف ایران اسلامی و به‌ویژه به خانواده معظم آن مجاهد نستوه تبریک و تسلیت گفته و علو درجات آن شهید سعید را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

یوسف جاویدان
مدیرعامل موسسه انصارولایت آذربایجان
۹۸/۱۰/۱۳

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک دیدگاه

There are no products
0

Your Cart