بیوگرافی مدیر عامل

هیئت مدیره :

مدیر عامل :

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی انصار ولایت آذربایجان که از چهره های شاخص وبنام ورزشی استان و کشور بوده ونیز چهره شاخصی در ورزشهای رزمی در سطح بین الملل وجهانی می باشد . ورزش را از پنج سالگی با ژیمناستیک شروع و از 7 سالگی با رشته کونگ فو ادامه داد ودر 11 سالگی به رشته رزم آوران نزد استاد بزرگوارورزشهای رزمی و پدر رزمی استان حاج مجتبی امینی سرندی ادامه می داد وتوانست چندین بار به مقام قهرمانی استان وقهرمانی کشور دست پیدا کرد .سپس به رشته های رینکی روی آورد وتوانست چندین بار به مقام قهرمانی دست پیدا کند . وی بعنوان جوانترین نماینده , نمایندگی یکی از رشته های تحت پوشش فدراسیون ورزشهای رزمی را در استان بدست آورد . همچنین مسئولیت چندین سبک از سبکهای ووشو , کونک فو و فدراسیون ورزشهای رزمی را برای اولین بار در استان بنیان گذاری نمود وتوانست با پایه ریزی این رشته ها در استان باعث رشد و پیشرفت این رشته ها در استان باشد وقهرمانان و مربیان زیادی را به ورزشهای رزمی کشور معرفی نماید و هم اکنون با پایه ریزی این رشته ها در استان با ریاست افراد دیگر درحال ادامه فعالیت حیات خود می باشد .

استاد یوسف جاویدان با توجه به تجربیاتی که در اکثر رشته های رزمی بدست آورده وسابقه پوشیدن لباس تیم ملی واعزام های برون مرزی را نیز در کارنامه دارد ایشان چون در فعالیت های خود سوء استفاده بعضی از مسئولین سبکها از لحاظ مادی از ورزشکاران را نیز دیده بود به دنبال رشته رزمی که الهام گرفته از فرامین اسلام ناب وانقلاب مقدس اسلامی ایران بود رشته رزمی تای بوکسینگ فول کنتاکت را بنیان گذاری ودر سال 1380 در یک مراسم پرشکوه در سالن هیات کاراته مجموعه ورزشی تختی تبریز با حضور مسئولین وقت فدراسیون ورزشهای رزمی وریاست وقت هیات ورزشهای رزمی استان حاج مجتبی امینی سرندی این رشته تولد یافت. در ادامه فعالیت پرشکوه این رشته رزمی با برگزاری چندین دوره مسابقات قهرمانی استان , قهرمانی کشور واعزام های برون مرزی و همچنین با برگزاری چندین دوره مسابقات با عنوان جام سرداران شهید استانها گامهای ارزنده ای را در جهت گرامیداشت یاد وخاطره شهدای بزرگوار انقلاب و دفاع مقدس برداشته شدو با داشتن نماینده استان در تمامی استانها میهن عزیز اسلامی و با برگزاری دوره های فنی داوری ومربیگری یکی از رشته های پیشرو در ورزشهای رزمی کشور عزیزمان می باشد .

استاد یوسف جاویدان در ادامه فعالیتهای ورزشی خود باز مرد اول استان اولین ها شد وبرای نخستین بار رشته پر هیجان وخانوادگی پینت بال را به استان آورد واز سال 1387 بعنوان پایه گذار ومسئول پینت بال استان نیز شناخته می شود همچنین پایه گذاری انجمن الکترونیک با متد جدید در استان و اولین شخصی که سهمیه لیگ برتریرا به فوتسال استان شهید پرور هدیه آورد . ایشان همچنین مسئولیت هیات ووشو و ورزشهای رزمی بسیج سپاه استان را نیز بر عهده داشت .

بخشی از مسئولیتهای آقای یوسف جاویدان :

 • مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی انصار ولایت آذربایجان
 • سابقه مسئولیت وبنیانگذاری چندین سبک ورزشی در استان
 • بنیانگذاری و مسئولیت رشته رزمی تای بوکسنگ فول کنتاکجمهوری اسلامی ایران
 • سابقه ریاست سبکهای رینگی کانون تکواندوکاران کشور
 • سابقه ریاست مبارزات آزاد(جیو کمیته) رشته شیتوریو سی کای کشور
 • سابقه دبیری هیات ورزشهای رزمی تبریز
 • سابقه عضویت در هیات رئیسه هیات ورزشهای رزمی استان
 • سابقه دبیری هیات ورزشهای رزمی استان و ریاست هیات ورزشهای رزمی تبریز
 • ریاست انجمن پینت بال استان آذر بایجان شرقی
 • ریاست هیات ووشو ورزشهای رزمی بسیج سپاه استان
 • ریاست انجمن بازیها و ورزشهای الکترونیک استان

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک دیدگاه

There are no products
0

Your Cart